Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd

Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd

Title:Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD)
Quick Download :
Date:07 October 2018
Source:Lopmusic.com
Duration:3:16 Min
User:thisisnoizy
Source:Youtube
Type:MP3/ MP4/ FULL HD

Link Download Video and MP3 Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd:

GADGETBOY.GA is the easiest online service for downloading video and converting videos to mp3. You do not need an account to download Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, the only thing you need is a YouTube URL. We will start to convert the audiotrack of video Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd to mp3 as soon as you have submitted it and you will be able to download Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd. Different from other services the whole conversion process will be perfomed by our infrastructure and you only have to download the audio and video Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd as MP4, FLV, and MP3 of course. from gadgetboy.ga. Because of this our software is platform-independent: You can use it with your Mac, a Linux PC or even an iPhone. All our conversions will be perfomed in high quality. Do not worry, gadgetboy.ga is completely free. gadgetboy.ga need approximately 3 to 4 minutes per video. You will download Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd

Music: BledBeats
Lyrics: Noizy & Varrosi
Video by AtlazFilms

Available on:
https://www.deezer.com/us/album/75001182
https://open.spotify.com/album/0AFjsE...
https://itunes.apple.com/us/album/mek...

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Noizy:rap
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,

The video titled Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd has been published on youtube on the date 07 October 2018 with a long duration reaching 3:16 Minute. Until now, video Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd have gotten 6,162,398 times views on youtube, and that is a great achievement. As many as 57,257 people have liked the video Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD). even so, video Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD) also get a negative rating in the form of 3,664 unlike. Video Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd uploaded by management thisisnoizy

If you download video or mp3 music Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd on this page, just try to review it, if you really like the video or mp3 Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd song please buy an official original cassette or official CD from the original album, you can also download Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd legal on Official iTunes, to support all music works, especially Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd on all charts and charts throughout the world.

Download lagu gratis Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd tanpa ribet di GADGETBOY.GA

Lagu musik Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd telah diupload di Youtube dengan judul Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD) di youtube pada tanggal 07 October 2018, limit durasi mencapai 3:16 menit. Hingga sekarang, lagu berjudul Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD) telah ditonton sebanyak 6,162,398 kali. Lagu Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd memiliki rating yang baik dengan perolehan likers sebanyak 57,257 orang, meski sebanyak 3,664 orang memberikan penilaian yang buruk. Lagu dan video berjudul Noizy Ft. Varrosi Meksikane (Official Video HD) telah diupload oleh channel thisisnoizy

Layanan download gratis lagu Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd di GADGETBOY.GA

Bila kamu mendownload atau mengunguh lagu Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd MP3 maupun Video di GADGETBOY.GA usahakan cuman untuk review saja ya?!, jika memang kamu suka dengan lagu Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd yang sudah diunduh di GADGETBOY.GA belilah kaset asli yang resmi atau CD official dari album Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, kamu juga bisa mendownload secara legal di Official iTunes, untuk mendukung karya Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd di semua charts dan tangga lagu Indonesia maupun di dunia.

TAGS: Download MP3 Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, Download Music Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, Download Lagu Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, Free Download Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, Download Video Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd, Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd MP3 Download, Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd Video Download, Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd STAFABAND, Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd MUFIZA, Convert Video Youtube Noizy Ft Varrosi Meksikane Official Video Hd to MP3


Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Google+

Related Posts: